MP3 ke stažení zdarma Filmy ke stažení zdarma, hry ke stažení zdarma, mp3 ke stažení zdarma, on-line hry, seriály ke stažení zdarma, dokumenty ke stažení zdarma, Soudtracky ke stažení zdarma, Videoklipy, Videa ke stažení

Hacking

Obecné získávání hesla

Heslo lze získat mnoha způsoby.Myslím,že ten nejlepší je pomocí programu BRUTUS AET2 (wordlist útok),tento program vyhledává především hesla HTTP,FTP, POP3,Telnet.Heslo tímto programem lze několika způsoby,nejlepší způsob je pomocí slovníku-wordlistu.Někdy je to zdlouhavé ,ale efektivní.Užitečné jsou hlavně české wordlisty.Dalším způsobem,jak Brutus vyhledává hesla je pomocí Brute force.Toto vyhledávání vůbec nedoporučuji,protože můžete hledat heslo nepřetžitě 100 let a nenajdete ho! To není nadsázka ani srandička,je to bohužél nezvratný fakt.Bylo by to tak jednoduchý ale skutečně to nefunguje.Brutus si stáhnete v sekci Programy,Brutus je v češtině a spolu s programem si stáhnete i návod na vyhledávání hesla POP3 (e-mail).Některý lidi jsou opravdu nenormální – dávají se stejné heslo,jako je název mailu,nebo jen změní velikost písmen – absurdní!Vysoký úspěch je při použití wordlistu se jmény,uživatelé si často dávají,jako heslo jméno nejen své ,ale například své přítelkyně,matky,otce atp. .

Nejlepší  je si vytvořit vlastní wordlist,který obsahuje nejpravděpodobnější slova-hesla.Denně si tam napíšete pár desítek-stovek slov  (je vhodné napsat každé slovo a 3x v různých kombinacích,tzn. 1.celé slovo-malá písmena,2. počáteční písmeno velké,3. celé slovo-velká písmena) ,o kterých si myslíte že si uživatelé zadávají,jako hesla a za pár týdnů máte několik tisíc slov.Takovýto wordlist by měl obsahovat několik desítek tisíc slov.Potom je dobré si napsat wordlist těch opravdu nejpoužívanějších hesel např. 12345,abcd,slunicko.Takovýto wordlist bývá krátký a někdy máte heslo za pár vteřin! Vytváření a úprava wordlitů lze pomocí vynikajícího programu Raptor.

Žádné komentáře