MP3 ke stažení zdarma Filmy ke stažení zdarma, hry ke stažení zdarma, mp3 ke stažení zdarma, on-line hry, seriály ke stažení zdarma, dokumenty ke stažení zdarma, Soudtracky ke stažení zdarma, Videoklipy, Videa ke stažení

Akční

agressive.swf, (4.9MB)
Poržijte halloweenskou noc plnou duchů, upírů a dalších strašidel, které společně se svými kamarády musíte vrátit tam kam patří. Do hrobu!
com.swf, (6.09MB)
Opět jedna vojenská hra, ve které budete vysazeni v opravdu nepřátelském prostředí a budete si muset vybojovat každičký kousek země, po kterém půjdete. Pokud by vám ovládání nevyhovovalo, můžete ho změnit.
750.dir, (877.49kB)
V létajícím talíře se vydejte unášet obyvatele jednoho malého městečka. Posbírejte všechny kousky, které vaši vědci potřebují a dovezte je do hlavního ufa. Dávejte si pozor, aby vám nedošla energie a taky na stíhačky, které za chvíli přiletí.
754.swf, (1.49MB)
Rozhodli jste se na sobě nechat vyzkoušet nový preparát, který z vás udělal superčlověka. Máte být odstraněn a tak se rozhodujete pro útěk, který je vaší jedinou nadějí na život.
762.swf, (500.15kB)
Je další z řady vesmírných mini dobrodružství. Se svou lodí musíte proletět skrze jednu planetu a dostat se až k cíli. Cestou potkáte nepřátelská monstra a budete muset doplňovat, benzín, energii a střelivo.
775.swf, (441.58kB)
SVět už zažil spoustu válek a v této hře se budete moct zúčastnit pěti z nich a v každé na vás čeká několik misí. Můžete si vybrat z vylodění v Normandii, či nebezpečného Vietnamu a sám, nebo s podporou svých kolegů budete bojovat o vítězství.
779.swf, (653.87kB)
Hra se skládá ze dvou částí, které se postpně prokládají. V jedné prolétáte bludištěm a ve druhé zase putujete dlouhým tunelem. Hlavní je nenarážet.
787.swf, (1.04MB)
Usedněte do kokpitu bitevního vrtulníku a vydejte se za nepřátelskou linii. Ze začátku máte jen kulomet a další munici si musíte posbírat, aby jste byli schopnit likvidovat odpor ozbrojenců.
798.swf, (775.5kB)
Seržante, jste připraven na svoji první misi. Vydejte se do půlnočního města a nejdět...

809.swf, (7.92MB)
Projeďte s vyyzbrojeným vlakem přes nepřátelské území, které je dobře chráněno. Váš směr pevně určují koleje a vy si jen občas můžete přehodil výhybku. Zato nepřítel útočí ze všech stran a to jak po zemi, tak i ze vzduchu.