MP3 ke stažení zdarma Filmy ke stažení zdarma, hry ke stažení zdarma, mp3 ke stažení zdarma, on-line hry, seriály ke stažení zdarma, dokumenty ke stažení zdarma, Soudtracky ke stažení zdarma, Videoklipy, Videa ke stažení

Animace

LENORE - THE NEW TOY.swf, (2.13MB)
První z mnoha animací o kultu malé mrtvé holčičky jménem Lenore. Příběhy jsou doplněny anglicky mluveným slovem, ale dají se pochopit i bez znalostí angličtiny. V dnešním dílu si chce pořídit stejnou hračku jako její kamarád, ale splete si obchod. Jak to dopadne, uvidíte sami.
MADNESS COMBAT.swf, (1.79MB)
Je tu první díl ze série madness, kterou si určitě oblíbíte. V tomto příběhu si náš hrdina nebude brát žádné servítky s nikým, kdo by mu chtěl kecat do jeho hudebního stylu.
STUDNA 1.swf, (3.14MB)
Krátká povídka z dílny TinySoft.sk, ve které se setkáte s Jurajem a jeho pozoruhodnou cestou lesem pro hřiby do polévky.
OLYMPICS.swf, (1.36MB)
V této krátké parodii na olympijské téma uvidíte, jak se autor dokáže dělat hloupé vtípky ze sportovců všeho druhu. Ale není se co divit, jelikož olympiády se rok od roku mění a férového měření sil stále více ubývá.
XIAO PARODY.swf, (1.32MB)
Xiao se stal natolik slavným, že se dočkal prvního přepracování. Tento úkol na sebe vzalo studio Tinysoft, které můžete znát z animace jménem Studna.
MADNESS COMBAT REDEEMER.swf, (1.61MB)
Hlavní hrdina se pokusí opět projít přes hromadu strážců a dostat se až k šerifovi, kterému jde po krku. Jestli se mu to povede, nebo ne, to uvidíte sami.
CHRISTMAS SONG.swf, (366.27kB)
Vánoce se blíží a je tu pro vás připravena jedna Vánoční písnička. Bude plná Santy, sobů a dárků.
ANIMATION VS ANIMATOR II.swf, (4.03MB)
Krásná animace o Vyvoleném, kterého si stvořil neznámý animátor. Jenomže Vyvolený se vzepřel a rozpoutal v počítači hotové peklo. A jak to dopadlo se můžete sami přesvědčit.
kazdy iny.swf, (797.27kB)
Další zdařilé dílko od Tinysoft.sk. Tentokrát tvůrci upustily od humoru a přešli k realitě. A proto má tento příběh své poseltví, které snad bude vyslyšeno.
STAR WORMS.swf, (3.27MB)
Většina z vás si jistě pamatuje Wormsy a jejich neustálé válčení. Pojďte se podívat na sestřih jednoho takového boje, v němž se představí hrdinové z Hvězdnch válek.
1  
2