MP3 ke stažení zdarma Filmy ke stažení zdarma, hry ke stažení zdarma, mp3 ke stažení zdarma, on-line hry, seriály ke stažení zdarma, dokumenty ke stažení zdarma, Soudtracky ke stažení zdarma, Videoklipy, Videa ke stažení

Logické

CRYSTAL CLEAR.swf, (703.49kB)
Další originální odbourávačka, která vás chytne a nepustí. Přemísťujte kostky z místa na místo tak, aby vznikaly skupinky alespoˇm po pěti kostkách. Ty potom zmizí. Pak jsou tu bonusovky. Je to srdce, které přebarví všechny okolní kostky a bouchací kostky, které po vytvoření skupinky zničí všechno v okolí.
IQ MARATHON 2.swf, (345.43kB)
A je tu další cestování kraviček po šipkách, tentokrá skrze zasněžené bludiště. Co se oproti předchozímu dílu nezměnilo, je náročnost a tak vaše mozky dostanou opět zabrat.
TAK TO VYBAL!.swf, (54.58kB)
Tato hra je takovou malou generálkou na Vánoce. Na chvíli uvidíte všechny dárečky od Ježíška a pak se zabalí. A vašim úkolem bude vzpomenout si, kde co bylo.
WRAX.swf, (298.13kB)
Další z řady odbourávacích her, které je situována do vesmírného prostředí. Stejné dílky musíte skládat k sobě a ony potom zmizí
MAGIC DROP.swf, (420.18kB)
Ocitnete se v chemické laboratoři a budete muset manipulovat s barevnými chemikáliemi v různých nádobkách. Pokud dostanete tři k sobě, tak zmizí a budete mít více prostoru pro další chemické pokusy.
HANG STAN.swf, (264.93kB)
Zachraňte tohle malé roztomilé prasátkou před popravou. Může se vám to povést jedině tak, že budete správně doplňovat názvy filmů a písniček, které jsou ovšem v angličtině.
MAHJONG.swf, (171.7kB)
V této hře bude vašim úkolem nacházet stejné dvojice a spojovat je. Jenomže to nebude tak jednoduché. Dvojici musíte spojit čárou, která se může zohnout maximálně 2x. Během hry máte k dispozici 3 nápovědy.
MURPHYS GESETZ 3.swf, (1.04MB)
Tomuto pánovi jste už škodili v domácnosti a teď mu můžee znepříjemnit život i v práci. Myslí si že politika je jednoduchá, ale vy mu určitě dokážete, že je to pěkná fuška.
GOPHER-IT.swf, (161.64kB)
Hra se odehrává v podzemí a vašim úkolem bude posbírat všechny diamanty a pak projít dveřmi do dalšího levelu. Pozor na kamení a příšerky, které by vás mohli zabít.
MURPHYS GESETZ 2.swf, (1.46MB)
Vánoce jsou pryč, ale vy si na ně můžete zavzpomínat se Santou Klausem, kterému můžete provést spoustu lumpáren. Dům je plný překvapení, jen je potřeba je správně nachystat.