MP3 ke stažení zdarma Filmy ke stažení zdarma, hry ke stažení zdarma, mp3 ke stažení zdarma, on-line hry, seriály ke stažení zdarma, dokumenty ke stažení zdarma, Soudtracky ke stažení zdarma, Videoklipy, Videa ke stažení

Sportovní

WEIGHT THROW.swf, (181.44kB)
Vydejte se do aldivářského ringu, kde svoje síly změní atlet s kouzelníkem. Oba mají 5 pokusů na to, aby doházeli kladivo co nejdál. K tomu potřebují dát do hodu magimální sílu a zvolit úhel co nejblíže 45 stupňům.
TENNIS GAME.swf, (634.53kB)
Vydejte se na tenisové kurty společně s jednou z hráček a vychutnejte si vítězství v zápase a nebo rovnou turnaji. Směr míčku určujete taktéž šipkami. Hraje se na 3 vítězné sety a musí se vyhrát o 2. Tak hodně štěstí
SUMMER GAMES 2005.swf, (701.32kB)
Vítejte na atletickém čtyřboji. Čeká na vás hladká stovka, hod oštěpem, skok do dálky a 110m překážek na závěr. Pokud se chcete probojovat do další disciplíny musíte splnit předepsaný limit, pokud se vám to nepodaří, můžete to zkusit znovu od začátku
TENNIS.swf, (4.23MB)
Asi nejlepší tenis, jaký je k dispozici, na vás čeká v této hře. Postupně se budete probojovávat turnajovým pavoukem, aby jste se dostali až ke slavnému vítězství. Pokud se vám bued zdát, že vám hra nejde, zkuste pár minut vydržet a uvidíte. Stojí to za to.
DELUXE POOL.swf, (757.75kB)
Je tu pro vás nachystaný luxusní kulečník, ve kterém máte na výběr ze dvou typů her. Navíc si můžete zahrát nejen sami ze sebou, ale i ve dvou. Tak neváhejte a někoho vyzvěte.
ICE HOCKEY.swf, (207.11kB)
Máte dvě minuty na to, aby jste od modré nastříleli souupeří co nejvíce gólů. Obránci a brankář se vám v tom budou snažit zabránit, proto je někdy vhodné vystřelit i do nich.
WORLD CUP HEADERS 2006.swf, (481.17kB)
Vítejte na fotbalovém mistrovství světa. Vyberte si jeden z týmů a probojujte se s ním celým šampionátem až k vítězství. Hraje se hlavičkovaná na dva poločasy podle volejbalových pravidel. Hra jde hrát i ve dvou.
BOUNCE HOCKEY.swf, (87.3kB)
Další z variant hokeje, ve které si zahrajete tři třetiny a pokusíte se porazit nepřílš dobrého soupeře.
ALLSTAR SKATEPARK.swf, (476.93kB)
Rozbalte to na svém prkně v zdejším skateparku. Ve třech koklech předveďte co nejvíce triků a získejte co nejlepší skóre. Pokud se vám nejde pořádně rozjet, použijte learn to play.
MINILYMPICS.dir, (1.58MB)
Malá letní olympiáda je připravena pro vaše pobavení. Můžete si nejdříve vyzkoušet jednotlivé disciplíny a pak se zúčastnit velkolepého turnaje.