MP3 ke stažení zdarma Filmy ke stažení zdarma, hry ke stažení zdarma, mp3 ke stažení zdarma, on-line hry, seriály ke stažení zdarma, dokumenty ke stažení zdarma, Soudtracky ke stažení zdarma, Videoklipy, Videa ke stažení

Střílečky

536.swf, (1.59MB)
Už je dávno po setmění a nekalé živly vyrážejí do ulic. To samé čeká na vás. Nezapomeňte si vzít svoji snajprovku, se kterou se během minuty pokusíte sestřelit co nejvíc terčů.
SPECS OPS II.swf, (1.07MB)
A opět je tu hra, ve které budete bojovat na čtyřech místech naší planety proti terorismu. Samozřejmostí je skvělá výbava, kterou elitní jednotky oplývají.
FULLTIME KILLER.swf, (365.69kB)
Nejmenovaná společnost hledá zabijáka na plný úvazek. Pokud máte o tuto pozici zájem, musíte dokázat své schopnost a odstranit pana Wanga i s jeho bodyguardy.
CRAZY KIMONO DOLL.swf, (126.12kB)
Geiša je v orientálním světe jedinečnou a úžasnou společnicí se skvělými způsoby a vychováním. Jenomže k čemu to všechno je, když se uvnitř skrývaá krvelačná zombie, která vám půjde po krku. Odolejte šarmu geiši a braňte se.
ALGAR.swf, (415.01kB)
V těchto parných dnech obrázek zimy potěší každého z vás a proto se vydáte k polárnímu kruhu. Zde bude vaším úkolem během jedné minuty zkoulovat co nejvíc sobů. Nesmíte však rozbíjet ozdoby na stromech.
FLASH CRISIS.swf, (1.25MB)
Jediným rozplakaným by měl být v této hře počítač, protože mu budete sestřelovat jeho vojáky. V každém kole jich na vás pošle hromadu a vašim úkolem je především přežít.
POLICE SNIPER.swf, (434.55kB)
V této odstřelovací hře na vás čekají čtyři rozdílné mise, ve kterých se budete muset vypořádat s lupiči, kteří přepadnuli banku. Budete muset sestřelovat nejenom je, ale rakety, které střílejí po vás.
DON´T KILL KENNY 2.swf, (1.29MB)
Zabili Kennyho, parchanti! Tak tuhle hlášku zná asi každý, ale v této hře tomu bude jinak. Musíte zabíjet všechny, jen ne Kennyho. A k zabití nestačí jen jeden výstřel.
TURRET DEFENCE.swf, (3.51MB)
Válka se blíží ke konci a vše už je ztraceno. Jediné co zůstalo je obrněná věžička, která musí bojovat do posledních sil. Jak dlouho ji a její posádku dokážete udržet naživu?
STARCRAFT FLASH IV ACTION.swf, (1.54MB)
Tahle střílečka vás přivede do prostředí StarCraftu a s jednou věžkou se budete muset bránit útokům nepřítele. Kromě střelby budete mít k dispozici i pozemní miny, které si můžete zakoupit za 100 peněz a později je odpálit.